Bible-Server.org  
 
 
Praise the Lord, all ye nations      
Psalms 117:1       
 
enter keywords   match
 AND find keywords in

Home Page
Буття
Вихід
Левит
Числа
Повторення Закону
Ісуса Навина
Суддів
Рут
1 Самуїла
2 Самуїла
1 Царів
2 Царів
1 Хроніки
2 Хроніки
Езра
Неемія
Естер
Йов
Псалми
Приповісті
Екклезіяст
Пісня над піснями Соломона
Ісая
Єремія
Плач Єремії
Єзекіїль
Даниїл
Осія
Йоїл
Амос
Овдій
Йона
Михей
Наум
Авакум
Софонія
Агей
Захарія
Малахій
Матвій
Марк
Лук
Іван
Дії Апостолів
Дії Апостолів
1 до Коринтян
2 до Коринтян
До Галатів
До Єфесян
До Филип'ян
До Колоссян
1 до Солунян
2 до Солунян
1 до Тимотея
2 до Тимотея
До Тита
До Филимона
До Євреїв
Якова
1 Петра
2 Петра
1 Івана
2 Івана
3 Івана
Юда
Одкровення
 
 

 
 
translate into
Малахій Chapter1
 
1 Пророцтво Господнього слова до Ізраїля через Малахію.
 
2 Я вас покохав, говорить Господь, а ви кажете:Як Ти нас покохав? Чи ж не брат Ісав Якову? каже Господь, а Я Якова був покохав,
 
3 а Ісава зненавидів, і зробив його гори спустошенням, а спадок його для шакалів пустині.
 
4 Коли скаже Едом:Ми зруйновані, та знову збудуємо руїни, то так промовляє Господь Саваот:Вони побудують, а Я розвалю! І звати їх будуть:Країна безбожности, і народ, на якого навіки розгнівавсь Господь!
 
5 І ваші очі побачать оце, і ви скажете:Стане великий Господь понад границю Ізраїлеву!
 
6 Шанує син батька, а раб свого пана; та якщо Я вам батько, де пошана Моя? А якщо Я вам пан, де страх передо Мною? говорить Господь Саваот вам, священики, що погорджуєте Моїм Іменням та й кажете:Чим ми погордили Йменням Твоїм?
 
7 На жертівник Мій ви приносите хліб занечищений і кажете:Чим Тебе ми зневажили? Тим, що кажете ви:Трапеза Господня вона погорджена!
 
8 І коли ви проносите в жертву сліпе, це не зле? І як кульгаве та хворе приносите, чи ж це не зле? Принеси но подібне своєму намісникові, чи тебе він вподобає, чи підійме обличчя твоє? промовляє Господь Саваот.
 
9 А тепер ублагайте ви Боже лице, і хай стане для нас милостивим. З ваших рук це було, то хіба кому з вас Він обличчя підійме? говорить Господь Саваот.
 
10 Нехай хто серед вас замкне двері святині, і не буде надармо освічувати Мого жертівника! Я не маю вподоби до вас, говорить Господь Саваот, і з ваших рук не вподобаю дару!
 
11 Бо від сходу сонця й аж по захід його звеличиться Ймення Моє між народами, і кадиться в кожному місці для Ймення Мого дар чистий, бо звеличиться Ймення Моє між народами, каже Господь Саваот.
 
12 Ви ж Його зневажаєте, кажучи:Трапеза Господня вона занечищена, й дохід її, обриджена страва її.
 
13 І до того говорите:Ось стільки праці! і ним нехтуєте, говорить Господь Саваот, і приносите крадене, і кульгаве та хворе, і таку жертву хлібну приносите. Чи буде воно Мені миле з рук ваших? говорить Господь.
 
14 І проклятий обманець, що в стаді його є самець, а він обіцяє та в жертву дає Господеві зіпсуте, а Я Цар великий, говорить Господь, і серед народів грізне Моє Ймення!
 
 

  | 2 | 3 | 4 | [ Next ]